Uzaktan eğitim ile yüksek öğreniminizi tamamlayabilir, diploma sahibi olabilirsiniz!

Sevgili Öğrenci adayımız!

Sitemizden çıkış yapmak üzeresiniz! Dilerseniz ön başvurunuzu yapın, sizi hemen bilgilendirelim..
×

Dekanımız Sayın Doç.Dr.Bilal Semih BOZDEMİR'in Ramazan Bayramı Mesajı

Değerli Öğrencilerimiz;

Doğadaki tüm canlılar, kendilerini iyi hissettikleri ellerde, yerlerde huzur ve güven bulurlar. Huzur, iyi hissetmek ile ilgili her şeydir. Kendinizi iyi hissettiğinizde enerji dolusunuzdur, güzel enerji yayarsınız, gülümsersiniz, yaşama seviniciniz vardır; düşünmesi ve tahayyülden hayata uyarlanması güç gibi görünse de bunu çevrenizdeki tüm maddelerin hissettiği ise bir gerçektir.
 
Bir bayram vesilesiyle bunları yazmaktayım. Bir sınav başarı temennileri için düşündürtmekteyim bunları. Bayramlar, işte o sizin huzur ve güven bulduğunuz, güvende en son nokta olan ve tüm güzellikleri eriştirebileceğiniz, talep edebileceğiniz en son makam olan Yaradan makamının size mükâfat verdiği özel günlerdir. O, dünyada ve inandığınız sonsuz hayatta size en’leri vereceğine inandığınız makamın o güzel günü olan bayramın sizi mükâfatlandırmasıdır daha güven ve huzur dolu olan. O huzuru, sevdiklerinizle birlikte yaşamaktır, bu sınav dünyasında o güzel ve özel günlerde, onlarla birlikte yinelemek ve yenilemektir güven duygularını.
 
Hayatın kendisi belki sınav olduğu için, hep sınav vardır bir şekilde sınavın içinde de. Bir sınav zamanına denk gelmesi bu bayramın, bir Ramazan kutsallığında, bayram sevinci enerjisiyle, size en güzel çalışmaların ve neticesindeki sınavların mutluluğun en kısa tarifi olan işte o güven ve huzuru sonuz yaşamanıza, hayatınızın sonuna dek sevdiklerinizle birlikte artarak değer katmasına, Yaradan’ın ve yaratılanın memnun olacağı enerjiler getirmesine de vesile olmasını temenni ederim.
 
Sınavınızın, sınavlarınızın, hayatınızın ve hayat sınavlarınızın, St. Clements Üniversitesi’ndeki gibi yarınınıza, bayram ve bölüm sınavlarınızdaki güzel enerjiler dâhil, alakalı ve alakasız tüm sınavlarınızda bu kelimeleri hatırlatacak cümlelere sebep olsun. Bayramlarınız güvenin heyecanını, sınavlarınız huzur mutluluğunu getirsin.

Mutlu Bayramlar.

Sevgi ve saygılarımla.
Doç. Dr. Bilal Semih BOZDEMİR
Dekan

 • Lisans Programları

  Üniversitemiz lisans programları, kendinize iyi bir gelecek hazırlamanız için gerekli tüm imkanları ile destek olmakta!..

  tümünü göster
 • Master Programlarımız

  Üniversitemiz master programları, kendinize iyi bir gelecek hazırlamanız için gerekli tüm imkanları ile destek olmakta!..

  tümünü göster
 • Doktora Programlarımız

  Üniversitemiz doktora programları, kendinize iyi bir gelecek hazırlamanız için gerekli tüm imkanları ile destek olmakta!..

  tümünü göster
 • Sertifika Programları

  Üniversitemiz sertifika programları, kendinize iyi bir gelecek hazırlamanız için gerekli tüm imkanları ile destek olmakta!..

  tümünü göster

409

Mezun Öğrenci (TR)


2216

Kayıtlı Öğrenci (TR)


158105

Mezun (Genel)

Üniversite Hedeflerimiz!

Hedeflerimiz

St Clements University, derecelerini öğrencilerine gerçek ve diplomada kalmayacak bir şekilde temin eden, en kolay, etkin ve pratik şekli ile öğrencilerine üst seviye öğrenim sunan Uluslararası bir Üniversite’dir ve Uluslararası derecelerini sürekli olarak ulusal ve uluslararası akredite kurumlarına kabul ettirmeye devam etmektedir..

Üniversitemiz dünyanın en hızlı akreditasyon ve kampüsleşme zincirindeki üniversitesidir. Akademik çalışmalarımız her geçen gün mezun ve akademisyenlerimizin sayıları ile paralel artmaktadır. Sadece Türkiye için yayınladığımız kitaplarımızın adedinin arttığını görmemiz ve bunların Üniversitemiz yanında öğrencilerimizin ismini taşıdığını ve hatta bunların tarafımıza ithaf edilmeleri, o akademik çalışmalara imza atmak, o bilimsel çalışmalarda yönlendirici ya da bir nebze katkı sahibi olmak ve ismimizi görmek sevinç ve gurumuzu arttırmaktadır.

Uzaktan eğitim ile yüksek öğreniminizi tamamlayabilir, diploma sahibi olabilirsiniz!

Çağrı Merkezi

(0312) 911 3325