Uzaktan eğitim ile yüksek öğreniminizi tamamlayabilir, diploma sahibi olabilirsiniz!

Sevgili Öğrenci adayımız!

Sitemizden çıkış yapmak üzeresiniz! Dilerseniz ön başvurunuzu yapın, sizi hemen bilgilendirelim..
×

St Clements Üniversite Derecenizi Noter Onaylı ve Apostilli Almak

St Clements Üniversitesi mezunlarının yaşadığı sorunlardan biri de diplomalarının noter tasdikli ve apostillidir. zDiplomanızın noter tasdikli ve apostilli olmasını sizin için organize edebildik. Bu hizmet ABD Ohio Eyaletinden alınacak ve maliyeti 190 USD olacaktır.

Turks ve Caicos Adaları'nda (Haiti, ABD ve Jamaika) yalnızca üç konsolosluk ofisi bulunmaktadır. Çoğu ülkenin konsoloslukları ve büyükelçilikleri için en yakın konum Washington'dur.

Bu durumda, noter tasdikli ve apostilli derecenizin ABD Dışişleri Bakanı tarafından tasdik edilmesi ve bu derecelerin onaylanması, yaşadığınız ülkenin büyükelçiliğine sunulması mümkündür.

Genel bir kural olarak, kendi ülkelerinde konsoloslukları veya elçilikleri bulunmayan ülkeler, o ülkeden gelen belgelerin komşu ülkedeki büyükelçilikleri tarafından onaylanmasına izin verir.

Bu hizmetin maliyeti 600 USD ile birlikte 100 USD ile 300 USD arasında değişen belirli bir elçilik işlem ücretidir.


sample_1
Örnek Apostil
sample_1
Duyuru Metni

Türkiye Direktörlüğü

Adres: İzmir-1 Cd. No:33/31 Kat:8 Kızılay, Çankaya/Ankara
Telefon: (0312) 911 3325
Faks: (0312) 418 4599

Mesai Saatlerimiz

Çalışma saatlerimiz aşağıdaki gibidir.
10:00-16:30 // Pts-Cu
Off // Cts (Cumartesi günleri direktörlüğümüz kapalıdır.)
Off // Pazar (Pazar günleri direktörlüğümüz kapalıdır.)
 • Lisans Programları

  Üniversitemiz lisans programları, kendinize iyi bir gelecek hazırlamanız için gerekli tüm imkanları ile destek olmakta!..

  tümünü göster
 • Master Programlarımız

  Üniversitemiz master programları, kendinize iyi bir gelecek hazırlamanız için gerekli tüm imkanları ile destek olmakta!..

  tümünü göster
 • Doktora Programlarımız

  Üniversitemiz doktora programları, kendinize iyi bir gelecek hazırlamanız için gerekli tüm imkanları ile destek olmakta!..

  tümünü göster
 • Sertifika Programları

  Üniversitemiz sertifika programları, kendinize iyi bir gelecek hazırlamanız için gerekli tüm imkanları ile destek olmakta!..

  tümünü göster

409

Mezun Öğrenci (TR)


2216

Kayıtlı Öğrenci (TR)


158105

Mezun (Genel)

Üniversite Hedeflerimiz!

Hedeflerimiz

St Clements University, derecelerini öğrencilerine gerçek ve diplomada kalmayacak bir şekilde temin eden, en kolay, etkin ve pratik şekli ile öğrencilerine üst seviye öğrenim sunan Uluslararası bir Üniversite’dir ve Uluslararası derecelerini sürekli olarak ulusal ve uluslararası akredite kurumlarına kabul ettirmeye devam etmektedir..

Üniversitemiz dünyanın en hızlı akreditasyon ve kampüsleşme zincirindeki üniversitesidir. Akademik çalışmalarımız her geçen gün mezun ve akademisyenlerimizin sayıları ile paralel artmaktadır. Sadece Türkiye için yayınladığımız kitaplarımızın adedinin arttığını görmemiz ve bunların Üniversitemiz yanında öğrencilerimizin ismini taşıdığını ve hatta bunların tarafımıza ithaf edilmeleri, o akademik çalışmalara imza atmak, o bilimsel çalışmalarda yönlendirici ya da bir nebze katkı sahibi olmak ve ismimizi görmek sevinç ve gurumuzu arttırmaktadır.

Uzaktan eğitim ile yüksek öğreniminizi tamamlayabilir, diploma sahibi olabilirsiniz!

Çağrı Merkezi

(0312) 911 3325